Zapraszamy do lektury raportu związanego z Alertem dla Matki Ziemi.

Raport Alert Dla Matki Ziemi

Działanie realizowane w ramach projektu pt. Liderzy Eko-Zmian. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Autorzy raportu: dr Eliza Szadkowska – dr nauk prawnych, koordynator merytoryczny projektu Liderzy Eko-Zmian, realizatorka kilkunastu projektów, w tym raportów w zakresie monitoringu obywatelskiego. Ekspertka ds. partycypacji społecznej na poziomie lokalnym, posiada 14 lat doświadczenia samorządowego i strategicznego, 11 lat w koordynacji projektów społecznych i edukacyjnych, w tym finansowanych ze środków UE i EOG.

Bożena Rutkowska – z wykształcenia i zawodu administratywistka, od 4 lat pracownik administracji samorządowej, pracownik socjalny, aktywnie zaangażowana jako członkini i wolontariuszka lokalnych organizacji pozarządowych prowadzących działalność w sferze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Dominik Sołowiej – dziennikarz, specjalista ds. marketingu, webmaster i copywriter, rzecznik Projektu Liderzy Eko-Zmian Prowadzi spotkania poświęcone kulturze i sprawom społecznym oraz szkolenia i wykłady. Jego specjalność to: marketing polityczny, public relations, marketing narracyjny, reklama i problematyka nowych mediów. Właściciel agencji reklamowej Studio DS Info.

Skład raportu i infografiki: Dominik Sołowiej (Studio DS Info)

Grafika Mapy Interwencji Eko-Pozytywnych: Kamil Siwek

plakat projektu liderzy eko-zmian